Menu

Czerwony Kapturek Zaprasza

Taki mały miszmasz.

Jak stworzyć stylizację która wygląda na drogą ?

czerwonykapturekzaprasza

Ostatnio przeglądając filmy na YouTube trafiłam na film jak wyglądać ekskluzywnie za niewielkie pieniądze. 

Nie jest to musem, każdy ma prawo chodzić w tym czym chce, w tym co lubi, w czym dobrze się czuje ale też w czym wygląda dobrze. Nie we wszystkim co nam się podoba musimy wyglądać dobrze. Nie noście za małych ani za dużych rzeczy, bo nie wygląda to fajnie. Jeśli chcecie mieć coś oversize to albo w sklepie kupcie taką bluzkę, bo są z waszym rozmiarem oversize, ewentualnie jeśli nosicie rozmiar 36 to np bluzka 38 się sprawdzi.  

Lumpeksy - można znaleźć dużo fajnych rzeczy, niepowtarzalnych, markowych. Trzeba wytrwałości w szukaniu, bo niestety nie jest tak że zawsze coś się znajdzie. Czasami coś rzucone w kąt okazuje się jakimś hitem, mnie przeważnie pod stertą ubrań na samym spodzie udaje się przeważnie znaleźć jakąś perełkę. 

Oto kilka porad; 

1. Zadbane paznokcie, nie za długie i nie za krótkie, w jakimś neutralnym kolorze sprawdzą się na co dzień.
2. Zadbane włosy, przede wszystkim czyste. Wystarczy nie raz zwykła kitka. 
3. Delikatny makijaż. Nie trzeba nakładać tony pudru ani konturować twarzy. Wystarczy delikatny makijaż, jakiś lekki podkład, pomadka do ust, wymalowane rzęsy. 
4. Kolory: beże, biele, brązy, czerń. Zawsze modne, zawsze eleganckie. Pastele też.
4. Dodatki, niech będą delikatne ( wisiorek, kolczyki, pierścionek). Zegarek w dwóch wariantach kolorystycznych: złotym i srebrnym. Można kupić za niewielkie pieniądze na allegro, no i oczywiście okulary przeciwsłoneczne. 
5. Buty i torebka w tym samym kolorze. Mała podpowiedź: Jeśli macie zamiar kupować szpilki. Kupcie klasyczne szpilki w kolorze czarnym i beżowym/nude oczywiście nie musi być to naraz ;). Buty te są uniwersalne i pasują do każdej stylizacji, na każdą impreze, do każdej sukienki.

stylizacjedopracynalato2017mat.pras.

99f9cc3e4726992a6d385ac0aba9584._bezowe_stylizacje4LTPV300D7Aimages_1images_2srebrnekolczykipr9253mmokragle88803e7e41b98f29677f246d2eb7__kopia99f9cc3e4726992a6d385ac0aba9__kopiaKolczykicyrkoniasrednica8mm4912__kopianamodniejszefryzurysylwestrowedlugiewlosy__kopiakycykfryzura__kopia

Poniżej znajduje się link do filmu:

https://www.youtube.com/watch?v=ZSVVWQBMdHE

 

© Czerwony Kapturek Zaprasza
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci